Keçiören Rent A Car

Keçiören Rent A Car
FİLOTEK Keçiören Rent a car ;

Şirketimiz 1996 yılında Keçiören de kurulmuş ve merkezinin burada olması sebebiyle Keçiören de oto kiralama yapmak isteyen müşterilerine adrese teslim hizmetini ücretsiz sunmaktadır.

Ankara nın en kalabalık nüfusuna sahip olan Keçiören ilçesinde sınırlı sayıda araçla hizmet ederken şimdi filosundaki araç sayısını ve müşteri potansiyelini büyüterek Ankara havalimanı araç kiralama ofisi ve Türkiye nin birçok ilinde havalimanlarında hizmet veren Türkiye nin rent a car şirketi haline gelmiştir.

Şirketimizin tüm şubelerinden aynı kalite ve güvenilirlikte rent a car hizmeti alabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir
 • Keçiören Araba Kiralama
  ANKARA HAVALİMANINDA ARABA KİRALAMA ; FİLOTEK Keçiören araba kiralama Ankara Esenboğa havalimında 24 saat araç teslimi yapabilmektedir. Online rezervasyonunuz yapın aracınız sizi havalimanında karşılasın.
 • Kiralık Araç Keçiören
  KİRALIK ARAÇTA KALİTE KONTROL! FİLOTEK Keçiören kiralık araç filosundaki tüm kiralık araçların bakımlarını zamanında , eksiksiz uzman servislerde yaptırıp, kalite kontrolü profesyonel ekibi tarafından kendi yapmaktadır.
 • Keçiören Kiralık Oto
  EMNİYET KEMERİNİZİ BAĞLAYINIZ; FİLOTEK Keçiören Kiralık Oto olarak size kesinlikle emniyet kemerinizi araca bindiğiniz andan itibaren takmanızı tavsiye ederiz.Unutmayın emniyet kemeri sizi hayata bağlar.
 • Minibüs ve Panelvan Kiralama Ankara
  MİNİBÜS VE PANELVAN KİRALAMA KİRALAMA ; FİLOTEK Keçiören Minibüs Panelvan kiralama 8+1 kişilik WV Caravella , Mercedes marka minibüs , Eşya taşıma için ise Fıat DUCATO veya Fıat DOBLO MAXİ araçlarımızı kiralayabilirsiniz.
 • Keçiören Kiralık Araç
  FULL KASKO ARABA KİRALAMA ; FİLOTEK Keçiören araba kiralama Türkiye nin önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında araba kiralama hizmeti sunmaktadır. Filomuzdaki araçların tamamı FULL RENT A CAR KASKOLUDUR.
Whatsapp Telefon