Keçiören Oto Kiralama

Keçiören Oto Kiralama

KEÇİÖREN OTO KİRALAMA
Filotek Keçiören Oto kiralama , Keçiören rent a car hizmeti sağlayan şirketimizden kiraladığınız her araç, siz kiralamadan önce (bir önceki müşteri teslimatından sonra) kesinlikle bakım ve kontrolleri titizlikle yapılır. Bu sistem sayesinde kiraladığınız her araç bakımdan yeni çıkmış bir şekilde güvenilir olur. Keçiörende oto kiralama temiz araç , geniş filo , güvenilir şirket KEÇİÖREN KİRALIK OTO.
Ankara nın en büyük ilçesi olan , nufus bakımından daen kalabalık ilçesi Keçiören de oto kiralama faaliyeti sürdüren şirketimiz1996 yılında kurulmuş ve araç çeşitliliği açısından Keçiören in en büyük rent a car şirketidir. Araç fiosunun fazlalığı ve çeşitliliği bakımdan ise Ankara da en büyük şirketlerden biridir.
Şiketimizin merkezi Keçiören de olduğu için  isim olarak Keçiören Rent a car  da  kullanmaktayız. Fakat şirketimiz Ankara nın her bölgesine ve özellikle Ankara Esenboğa da araç kiralama hizmeti sunmektadır. Ticari araç kiralama da ise yıllıarın verdiği birikim ve tecrübeyi işimize yansıtmaktayız.

  Araçlarımızı her kiralamanızda detaylı temizliği  yapılmış durumda  kiralarsınız , FİLOTEK Keçiören oto kiralama şubesi.

ADRESE ve HAVAALANINA Teslim Kiralık Araçlar

Ekonomik - Orta Sınıf Otomobil, Minibüs ve Panelvan kiralama 

Türkiye`nin her yerinde (Yol Yardım) Asistans hizmeti 

Havaalanı transferleri  

Şoförlü otomobil ve minibüs kiralama 

Tam bakımlı,Full Rent a Car Kaskolu araçlar

9  Kişilik Minibüs kiralama

10 M3 , 12 M3 , 13 M3 , 15 M3 Panelvan Kamyonet Kiralama Keçiören  araç kiralama da 


Whatsapp Telefon