Keçiören Oto Kiralama

Keçiören Oto Kiralama

KEÇİÖREN OTO KİRALAMA
Filotek Keçiören Oto kiralama , Keçiören rent a car hizmeti sağlayan şirketimizden kiraladığınız her araç, siz kiralamadan önce (bir önceki müşteri teslimatından sonra) kesinlikle bakım ve kontrolleri titizlikle yapılır. Bu sistem sayesinde kiraladığınız her araç bakımdan yeni çıkmış bir şekilde güvenilir olur. Keçiörende oto kiralama temiz araç , geniş filo , güvenilir şirket KEÇİÖREN KİRALIK OTO.
Ankara nın en büyük ilçesi olan , nufus bakımından daen kalabalık ilçesi Keçiören de oto kiralama faaliyeti sürdüren şirketimiz1996 yılında kurulmuş ve araç çeşitliliği açısından Keçiören in en büyük rent a car şirketidir. Araç fiosunun fazlalığı ve çeşitliliği bakımdan ise Ankara da en büyük şirketlerden biridir.
Şiketimizin merkezi Keçiören de olduğu için  isim olarak Keçiören Rent a car  da  kullanmaktayız. Fakat şirketimiz Ankara nın her bölgesine ve özellikle Ankara Esenboğa da araç kiralama hizmeti sunmektadır. Ticari araç kiralama da ise yıllıarın verdiği birikim ve tecrübeyi işimize yansıtmaktayız.

  Araçlarımızı her kiralamanızda detaylı temizliği  yapılmış durumda  kiralarsınız , FİLOTEK Keçiören oto kiralama şubesi.

ADRESE ve HAVAALANINA Teslim Kiralık Araçlar

Ekonomik - Orta Sınıf Otomobil, Minibüs ve Panelvan kiralama 

Türkiye`nin her yerinde (Yol Yardım) Asistans hizmeti 

Havaalanı transferleri  

Şoförlü otomobil ve minibüs kiralama 

Tam bakımlı,Full Rent a Car Kaskolu araçlar

9  Kişilik Minibüs kiralama

10 M3 , 12 M3 , 13 M3 , 15 M3 Panelvan Kamyonet Kiralama Keçiören  araç kiralama da 


İlginizi Çekebilir
 • Keçiören Araba Kiralama
  ANKARA HAVALİMANINDA ARABA KİRALAMA ; FİLOTEK Keçiören araba kiralama Ankara Esenboğa havalimında 24 saat araç teslimi yapabilmektedir. Online rezervasyonunuz yapın aracınız sizi havalimanında karşılasın.
 • Keçiören Rent A Car
  FİLOTEK KEÇİÖREN RENT A CAR , araç kiralama , minibüs ve panelvan kiralama servisi genç araç filosu , araç çeşitliliği ve kalite politikası ile ihtiyaçlarınıza tamamen karşılık bulabileceğiniz köklü ve güvenilir Rent a car şirketidir.
 • Keçiören Kiralık Araç
  FULL KASKO ARABA KİRALAMA ; FİLOTEK Keçiören araba kiralama Türkiye nin önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında araba kiralama hizmeti sunmaktadır. Filomuzdaki araçların tamamı FULL RENT A CAR KASKOLUDUR.
 • Keçiören Araç Kiralama
  YENİ MODEL ARAÇ KİRALAYIN ; FİLOTEK Keçiören Araç Kiralama filosundaki araçları devamlı yenileyerek yüksek kalite ve güvenli araç kirama hizmeti sunmaktadır. Bu sistemle devamlı yeni model araç kiralarsınız. Keçiörende rent a car
 • İndirimli Yakıt Keçiören Rent A Car ' da
  Keçiören Araç Kiralama ; Şirketimizden kiraladığınız tüm araçlarda SHELL istasyonlarından aldığınız yakıta anında % 5 İNDİRİM.
Whatsapp Telefon