İndirimli Yakıt Keçiören Rent A Car ' da

İndirimli Yakıt Keçiören Rent A Car ' da
Keçiören Rent a car 

Araç kiralama Keçiören Filotek  şirketimizden kiraladığınız tüm kiralık araçlarda SHELL istasyonlarından aldığınız yakıtı ANINDA İNDİRİMLİ ödersiniz.
Keçiören kiralık oto siz aracı kiralarken size SHELL indirim kartını araçla beraber teslim eder, yakıt alırken bu kartı gösterip yakıtı anında indirimli ödersiniz.
Keçiören kiralık oto olarak bu anlaşma tüm TÜRKİYE deki SHELL istasyonlarında geçerlidir. 

Filotek Keçiören rent a car müşterilerinin kiraladığı araçta artan yakıt giderlerini azaltmak için Dünya nın önde gelen yakıt şirketi SHELL ile özel anlaşma imzalayarak tüm araçlarına plaka bazlı SHELL YAKIT İNDİRİMİ almıştır. Bu sayede müşterilerimiz indrimli yakıtı güvenilir yakıt şirketinden alır. Şirketimizin kazancı ise sadece araçlarının güvenilir yakıt tüketmesidir.
İlginizi Çekebilir
 • Keçiören Araba Kiralama
  ANKARA HAVALİMANINDA ARABA KİRALAMA ; FİLOTEK Keçiören araba kiralama Ankara Esenboğa havalimında 24 saat araç teslimi yapabilmektedir. Online rezervasyonunuz yapın aracınız sizi havalimanında karşılasın.
 • Kiralık Araç Keçiören
  KİRALIK ARAÇTA KALİTE KONTROL! FİLOTEK Keçiören kiralık araç filosundaki tüm kiralık araçların bakımlarını zamanında , eksiksiz uzman servislerde yaptırıp, kalite kontrolü profesyonel ekibi tarafından kendi yapmaktadır.
 • Keçiören Kiralık Oto
  EMNİYET KEMERİNİZİ BAĞLAYINIZ; FİLOTEK Keçiören Kiralık Oto olarak size kesinlikle emniyet kemerinizi araca bindiğiniz andan itibaren takmanızı tavsiye ederiz.Unutmayın emniyet kemeri sizi hayata bağlar.
 • Keçiören Rent A Car
  FİLOTEK KEÇİÖREN RENT A CAR , araç kiralama , minibüs ve panelvan kiralama servisi genç araç filosu , araç çeşitliliği ve kalite politikası ile ihtiyaçlarınıza tamamen karşılık bulabileceğiniz köklü ve güvenilir Rent a car şirketidir.
 • Minibüs ve Panelvan Kiralama Ankara
  MİNİBÜS VE PANELVAN KİRALAMA KİRALAMA ; FİLOTEK Keçiören Minibüs Panelvan kiralama 8+1 kişilik WV Caravella , Mercedes marka minibüs , Eşya taşıma için ise Fıat DUCATO veya Fıat DOBLO MAXİ araçlarımızı kiralayabilirsiniz.
Whatsapp Telefon