Ankara Merkez Ofis

Keçiören Araba Kiralama Şirketi

Keçiören ilçesinde Araba Kiralama  konusunda % 100 hizmet odaklı , güvenli yeni kiralık araçlar ve her seğment kiralık oto burada. Keçiören ilçesinde yada Ankara nın herhangi bir noktasından yada havalimanında olsun araba kiralama ihtiyaç duyduğunuz zaman bizi aramanız yada web sitemizi ziyaret edip tarih , saat ve araç konbinasyonalarını seçip rezervasyonunuzu onaylamanız yeterli kiraladığınız araba istediğiniz zaman diliminde size ulaşır. 

Araba kiralama talebinde talep sahibinin en büyük çekincesi firmanın  işinin uzmanı olup olmadığı ,  aracın güvenilir ve bakım ve kontrollerinin zamanında yapılıp yapılmadığı , sigortalarının tam olu plmadığıdır Keçiören araç kiralama Filotek şirketi olarak tüm bu soruların en olumlu cevabı olmaya çalışıyoruz, evet 1996 yılından bugüne tek işimiz araba kiralama. Uzman ekibimiz , teknik uzmanlarımızla kiralama öncesi tüm kontrolleri  sonra temizliği yapılıp kiralamaya hazır hale getirilir. 

Kiralanan arabaların  sigortaları Türkiye nin en büyük sigorta şirketleri tarafından geniş kapsamlı teminatlarla sigortalanır , Keçiören araba kiralama Filotek bu konuda ciddi hassasiyet gösermektedir.  

Ankara Merkez Ofis Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Ankara Merkez Ofis lokasyonunda www.keciorenotokiralama.com güvencesiyle sizlerle, Ankara Merkez Ofis araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.keciorenotokiralama.com

Blog

Ankara Merkez Ofis
Ankara Merkez Ofis
Merkez Ofis
  • Turgut Özal Mh. 2132 Cd. No:4 Batıkent - Yenimahalle Ankara
  • HARİTA GÖSTER
Whatsapp Telefon